woensdag 29 januari 2020 Sieben Frühe Lieder Berg / Mahler 4, Camerata RCO, Teatro Circo de Marte, La Palma

donderdag 30 januari 2020 Sieben Frühe Lieder Berg / Mahler 4, Camerata RCO, Palacio de Congresos, Fuerteventura

vrijdag 31 januari 2020 Sieben Frühe Lieder Berg / Mahler 4, Camerata RCO, Jameos del Agua, Lanzarote

zaterdag 1 februari 2020 Sieben Frühe Lieder Berg / Mahler 4, Camerata RCO, Teatro Guimerá, Tenerife

zondag 2 februari 2020 Sieben Frühe Lieder Berg / Mahler 4, Camerata RCO, Teatro Pérez Galdós, Gran Canaria

zaterdag 8 februari 2020 Belle Époque, Club Classique, De Koepelkerk, Amsterdam

zondag 8 maart 2020 Dardanus (Iphise, L’Amour), Rameau, Orfeo Orchestra (György Vashegyi), Müpa Palace of Arts, Boedapest, Hongarije

woensdag 15 april 2020 Scylla et Glaucus (Vénus, Témire, Dorine, Une Sicilienne), Leclair, Philharmonia Baroque Orchestra (Nicholas McGegan), Herbst Theatre, San Francisco War Memorial, San Francisco, USA

vrijdag 17 april 2020 Scylla et Glaucus (Vénus, Témire, Dorine, Une Sicilienne), Leclair, Philharmonia Baroque Orchestra (Nicholas McGegan), Herbst Theatre, San Francisco War Memorial, San Francisco, USA

zaterdag 18 april 2020 Scylla et Glaucus (Vénus, Témire, Dorine, Une Sicilienne), Leclair, Philharmonia Baroque Orchestra (Nicholas McGegan), Herbst Theatre, San Francisco War Memorial, San Francisco, USA

zondag 19 april 2020 Scylla et Glaucus (Vénus, Témire, Dorine, Une Sicilienne), Leclair, Philharmonia Baroque Orchestra (Nicholas McGegan), Herbst Theatre, San Francisco War Memorial, San Francisco, USA

zaterdag 25 april 2020 Scylla et Glaucus (Vénus, Témire, Dorine, Une Sicilienne), Leclair, Philharmonia Baroque Orchestra (Nicholas McGegan), Opéra Royal du Château de Versailles, Frankrijk

zondag 26 april 2020 Scylla et Glaucus (Vénus, Témire, Dorine, Une Sicilienne), Leclair, Philharmonia Baroque Orchestra (Nicholas McGegan), Opéra Royal du Château de Versailles, Frankrijk

donderdag 11 juni 2020 L’Incoronazione di Poppea (Drusilla), Monteverdi, Théâtre des Champs-Élysées, Les Talens Lyriques, Christophe Rousset / Stephen Langridge, Parijs, Frankrijk

zondag 14 juni 2020 L’Incoronazione di Poppea (Drusilla), Monteverdi, Théâtre des Champs-Élysées, Les Talens Lyriques, Christophe Rousset / Stephen Langridge, Parijs, Frankrijk

dinsdag 16 juni 2020 L’Incoronazione di Poppea (Drusilla), Monteverdi, Théâtre des Champs-Élysées, Les Talens Lyriques, Christophe Rousset / Stephen Langridge, Parijs, Frankrijk

donderdag 18 juni 2020 L’Incoronazione di Poppea (Drusilla), Monteverdi, Théâtre des Champs-Élysées, Christope Rousset / Stephen Langridge, Parijs, Frankrijk

zaterdag 20 juni 2020 L’Incoronazione di Poppea (Drusilla), Monteverdi, Théâtre des Champs-Élysées, Christophe Rousset / Stephen Langridge, Parijs, Frankrijk

donderdag 6 augustus 2020 Requiem, Mozart, Orquestra Sinfônica do Estado de Sâo Paulo (Giancarlo Guerrero), Sala Sâo Paulo, Brazilië

vrijdag 7 augustus 2020 Requiem, Mozart, Orquestra Sinfônica do Estado de Sâo Paulo (Giancarlo Guerrero), Sala Sâo Pauolo, Brazilië

zaterdag 8 augustus 2020 Requiem, Mozart, Orquestra Sinfônica do Esatdo de Sâo Paulo (Giancarlo Guerrero), Sala Sâo Paulo, Brazilië

******************************************************************************************************

donderdag 10 januari 2019 Opera Meets the Blues, Peter Beets Trio, Theater Orpheus, Apeldoorn

donderdag 24 januari 2019 Mahler 4, Camerata RCO, Palau de Congressos, Andorra

donderdag 14 februari 2019 Matthäus Passion, Orquestra Simfònica Illes Balears (Jonathan Cohen) Auditorium de Palma, Palma de Mallorca

maandag 12 maart 2019 Jephté (Almasie), Montéclair, Orfeo Orchestre (György Vashegyi), Béla Bartók National Concert Hall, Boedapest (Hongarije)

zaterdag 16 maart 2019 Caberet Songs Schoenberg / Mahler 4, Camerata RCO, Philharmonie, Haarlem

zondag 24 maart 2019 Phèdre (Phèdre), Lemoyne, Le Concert de la Loge (Julien Chauvin/Marc Paquien), Arsenal, Metz, Frankrijk

woensdag 10 april 2019 Lecons des Ténèbres, Les Talens Lyriques, Cathedrale Santa Maria del Fiore, Florence (Italië)

vrijdag 12 april 2019 Johannes Passion, Orkest van het Oosten (Ed Spanjaard), Plechelmusbasiliek, Oldenzaal

zaterdag 13 april 2019 Johannes Passion, Orkest van het Oosten (Ed Spanjaard), Muziekcentrum De Wilmersberg, Enschede

woensdag 17 april 2019 Lecons des Ténèbres, Les Talens Lyriques, Festival de musique sacrée, Lourdes (Frankrijk)

zaterdag 20 april 2019 Lecons des Ténèbres, Les Talens Lyriques, Festival Actus Humanus, Gdansk (Polen)

dinsdag 4 juni 2019 Phèdre (Phèdre), Lemoyne, Concert de la Loge (Julien Chauvin/Marc Paquien), Opéra de Limoges, Frankrijk

vrijdag 19 juli 2019 Recital met Barbara Kozelj en Thomas Beijer, Wonderfeel, Natuurgebied ‘s-Graveland

vrijdag 2 augustus 2019 Recital met Daan Boertien (piano), liederen van Viardot en Vier Letzte Lieder, Strauss, Delft Chamber Music Festival

woensdag 11 september 2019 Phèdre (Phèdre), Lemoyne, Orfeo Orchestra (György Vashegyi), Béla Bartók National Concert Hall, Boedapest, Hongarije.

zaterdag 21 september 2019 Les Voyages de l’Amour (Daphné), Orfeo Orchestra (György Vashegyi), Béla Bartók National Concert Hall, Boedapest, Hongarije.

maandag 7 oktober 2019 Gala Palazzetto Bru Zane, Théatre Champs-Élysées, Parijs, Frankrijk

vrijdag 11 oktober 2019 Recital, Palazzetto Bru Zane, Venetië, Italië.

zaterdag 19 oktober 2019 Sieben Frühe Lieder Berg / Mahler 4, Camerata RCO, Spanje.

vrijdag 25 oktober 2019 Mahler 4, Camerata RCO, Berlijn, Duitsland.

zondag 17 november 2019 Les Voyages de l’Amour (Daphné), Orfeo Orchestra (György Vashegyi), Kulturzentrum, Herne, Duitsland.

vrijdag 22 november 2019 Il Duello Amoroso, Händel, Vespres d’Arnadi (Dani Espasa), Villa-Seca, Tarragona, Spanje.